ריצוף הבית באבן טבעית איכותית

לריצוף הבית קיימת חשיבות גדולה במראהו הסופי היות והריצוף תופס חלק גדול משטחו של הבית. על מנת לקבל מראה יוקרתי יותר לבית ניתן לבחור במרצפות אבן יוקרתיות אשר יעשירו את מראה הבית ויתנו לו שדרוג משמעותי. באמצעות ריצוף אבן יוקרתי, מעצבי פנים יכולים לתת לבית תוספת משמעותית לעיצוב רק על ידי בחירה נכונה של הריצוף. יש מעצבי פנים רבים הטוענים כי הריצוף הוא החלק החשוב ביותר בעיצוב הבית. בבתים ישנים קיים ריצוף אבן מיושן, שמתבסס לרוב על אריחי קרמיקה מיושנים אשר דורשים החלפה.

באם אתם עומדים בפני שיפוץ כולל של הדירה המיושנת שלכם, מומלץ לשקול השקעה כספית נוספת, אך הכרחית בריצוף חדש של רצפת הדירה וזאת על מנת להעלות את ערך הדירה, ולתת לדירה מראה יוקרתי ומזמין. איך בוחרים ריצוף אבן טבעית? בחללים גדולים מומלץ לשלב מרצפות אבן גדולות ממדים וגם ניתן לשחק עם מרצפות אבן בעלות גודל משתנה.

כאשר מדובר בחללים קטנים עדיף להשתמש במרצפות קטנות יותר. בבית בעל עיצוב שמרני עם קו נקי מומלץ להשתמש במרצפות אבן מלוטשות בעלות גוון אחיד, כמו כן שימו לב שברוב המקרים סוג אבן המדרגות יהיה זהה לסוג האבן של האריחים. בבחירת הריצוף יש לקחת בחשבון את סגנון עיצוב הבית, את בחירת הרהיטים וכדומה. מלבד בחירת ריצוף אבן קיימת חשיבות גדולה בבחירת הרצף שיבצע את העבודה בבית.

העבודה לא שווה אם ריצוף האבן לא מתבצע בעבודה מקצועית ויסודית בשיטת עבודה המתאימה לסוג האבן שנבחרה. ישנן מרצפות אבן הדורשות שיטות עבודה מסוימות על מנת שריצופם יהיה ייסודי ומרשים. רצף מקצועי יבצע את העבודה בצורה מדויקת, כך שבסיום העבודה יתקבל משטח ריצוף מפולס. עבודה של רצף מקצועי תאפשר לכם ליהנות משנים רבות של שקט עם מינימום דאגות לתחזוקה. ריצוף אבן טבעית זה אבן בראשית. – ריצוף אבן פנימי וחיצוני וחיפוי חוץ ופנים באבן טבעית.