אבני מדרך

פרויקטים אשר ביצענו בתחום ריצוף אבני מדרך ודוגמאות לריצופי חוץ או ריצוף לגינות עם אבן מדרך טבעית הכולל: ריצוף שבילי גישה לבתים, שבילי אבן בגינות, אבני מדרך בשבילי כניסה, אבן מדרך במרפסות ועוד. ניתן גם לרכוש אצלנו באולם התצוגה, אבני מדרך בעיבוד עתיק ובגוונים שונים, אבני בזלת חלקות או מחוספסות, אבן קטמנדו ועוד. לקבלת הצעת מחיר עבור אבני מדרך או אבנים לריצוף הגינה התקשרו אלינו 04-9931252

 קטלוג אבני המדרך האיכותיות של אבן בראשית

 

 בחירת אבני מדרך מותאמת לסגנון הגינה

במקום כמו ישראל, שבו הניגוד בין המדבר הצחיח לבין הצפון הירוק כה בולט, התאמת אבני מדרך לגינת הבית עם חומרים מהשורה הראשונה הופכת קריטית.
דמיינו שאתם יוצאים לגינה שלכם ומקבלות את פניכם אבני מדרך איכותיות שמותאמות לסגנון הגינה והבית שלכם – זאת אחת מהמטרות ששמנו לעצמנו באבן בראשית עם מגוון האבנים המרהיבות שלנו. בחירת החומרים המושלמים היא מסע של גילוי, מונחה על ידי המומחים שלנו כדי להבטיח שהחלל שלכם ישקף את הסגנון האישי שלכם. בין אם מדובר בטאטוא שליו של אבן מלוטשת או בקסם הכפרי של טקסטורות מהוקצעות מחוספסות, אנו דואגים לספק את הטעמים המגוונים של בעלי הבתים בישראל.

אבני מדרך בעלות עמידות ואיכות כאחד

המחויבות שלנו היא לשנות את החלל החיצוני שלכם באמצעות אבני מדרך מרהיבות המגלמות את השילוב של חומרים איכותיים ועיצובים בלעדיים.
פתרונות ריצוף גינה אלה, זמינים במגוון סגנונות, מעוצבים כדי לספק את הטעם האישי, ומבטיחים שכל גינה תשקף את מהות בעליה.
בחירת האבנים שלנו, פירושה בחירה באיכות ויוקרה המעלים את הערך האסתטי והפונקציונאלי של חלל החוץ שלכם, וכתוצאה מכך גם את ערך הנכס כולו.

המומחים שלנו באבן בראשית ידעו לעזור לכם בבחירת אבני מדרך מתאימות.
להזמנות התקשרו 04-9931252 או לחצו כאן להשארת פרטים ונחזור אליכם בהקדם.