ריצוף פנים

חברת אבן בראשית תספק לכם ריצוף פנים עם אבן טבעית בגדלים שונים בהתאם לדרישתכם.
הזמן עכשיו אבן טבעית עבור ריצוף פנים - אנו מספקים אריחי אבן ושיש במגוון צבעים וסוגים באיכות הגבוהה ביותר. התקשרו  04-9931252 או צרו קשר

צפו בגלריית הפרוייקטים שלנו - ריצוף פנים באבן טבעית

 בחירה מדויקת ונכונה של ריצוף פנים

כשמדובר בריצוף פנים, החיפוש אחר שילוב של עמידות ואלגנטיות לרוב מכריע בהחלטה.
אנחנו באבן בראשית מקפידים על ריצוף הידוע בחוסן שלו, ושעומד במבחן הבלאי היומיומי תוך שמירה על המראה הבוהק שלו. כמובן שבחיי היומיום התחזוקה לוקחת מקום נכבד ולכן תמיד נדע לשלב תחזוקה וחוויית ניקיון נטולת דאגות עבור בעלי בתים. מעבר לפרקטיות, העולם של ריצוף פנים מציע מגוון אפשרויות עיצוב מגוונות. בין אם אתם מעדיפים מראה עכשווי ומינימליסטי או אסתטיקה מסורתית יותר, הטקסטורות והצבעים העשירים משתלבים בצורה חלקה עם כל נושא עיצוב פנים. ריצוף הפנים שלנו מתמצת את המהות של איכות מעולה, ומשלב אותה עם עיצוב מסוגנן כדי לענות על צרכי עיצוב הבית של ימינו.

ריצוף פנים בשלל צבעים ועיצובים 

בחירת הצבע והטקסטורה המושלמים לריצוף הפנים שלכם יכולה לשנות באופן דרמטי את חלל המגורים שלכם. כל אפשרויות הצבעים לא רק מביאים אווירה ייחודית לביתכם, אלא גם מציעים רב-תכליתיות בעיצוב. בין אם אתם שואפים לתחושה מינימליסטית, מודרנית, קלאסית או יוקרתית יותר.
סוגי אבן כגון אימפריאל ברונז, שי גריי, קרמה רויאל, קרמה מרפיל, וי.גריי וטרוורטין לייט המהווים את עמוד השדרה של ריצופי הפנים. כמו כן עיבודים עתיקים כגון: בייבל סטון ומואב סטון מהוות תשובה לאלו הרוצים ריצוף בסגנון ישן יותר או אפילו תנכי. 

המומחים שלנו באבן בראשית ידעו לעזור לכם בבחירת ריצוף פנים מתאים מתוך שלל האפשרויות.
להזמנות התקשרו 04-9931252 או לחצו כאן להשארת פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

 צור קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם